Kategorijas
Veselība

Alkozeron – zāles pret alkoholismu bez receptes

Atbrīvoties no atkarības ir viegli!

✔ Rada riebumu pret alkoholu
✔ Atbrīvo no abstinences sindroma un alkohola lietošanas sekām
✔ Piemīt nomierinoša iedarbība
✔ Uzlabo atmiņu, uzmanības koncentrāciju

Alkoholisms ir viena no visbīstamākajām un sarežģītākajām slimībām. Dažreiz alkohola atkarības ārstēšana prasa vairākus mēnešus vai pat vairākus gadus. Šajā gadījumā recidīva risks vienmēr ir augsts, un cilvēks jebkurā laikā var atkal sākt dzert. Tradicionālajām metodēm, kā rīkoties ar šo kaiti, ir maza efektivitāte vai tās var novērst tikai abstinences simptomu sekas. Bet aptiekā ir grūti atrast efektīvu instrumentu, lai nomāktu psiholoģisko tieksmi pēc alkohola.

Pārbaudiet sevi! Vai esat pamanījis:

 • Bez alkohola ir kļuvis grūtāk aizmigt.
 • Ja vakarā nedzer glāzi vīna vai alus, bet no rīta tev ir galvassāpes un slikts garastāvoklis.
 • Draugiem, kuri ir prātīgi, ir mazāka iespēja ar jums sazināties.
 • Tuvi cilvēki sāka biežāk teikt, ka jums ir problēmas ar alkoholu.
 • Neviena ballīte vai svinības nav pilnīga bez viskija, alus vai vīna.
 • Jūs dzerat vismaz viena veida alkoholu vairāk nekā 3 reizes nedēļā.

Alkozeron – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Ja vismaz viena no šīm pazīmēm jums ir pazīstama – jums jāreaģē pēc iespējas ātrāk. Jo ātrāk tiek sākta ārstēšana, jo lielāka iespēja pilnībā pārvarēt šo atkarību. Lai palielinātu atgūšanas iespējas, mēs iesakām izmantot Alkozeron zāles pret alkoholismu bez receptes. Šis ir zāļu komplekss, kas izveidots no aktīviem un drošiem komponentiem. Dabiskā formula satur aktīvo sastāvdaļu kombināciju, kas darbojas sinerģiski un neitralizē atkarību no alkohola gandrīz jebkurā stadijā.

Alkozeron alkohola ārstēšanas līdzeklis piedāvā divkāršu triecienu jūsu sliktajam ieradumam: novērš psiholoģisko atkarību un mazina abstinences simptomus. Pateicoties šim efektam, jūs saņemat 99% garantiju, ka pēc ārstēšanas kursa beigām vēlme atkal sākt dzert vairs neatgriežas. Atšķirībā no citām metodēm, izmantojot šo dabisko formulu, jūs varat veikt prātīga dzīvesveida atjaunošanu mājās. Dažos gadījumos to var izdarīt pat bez pacienta zināšanām – ēdienam vai bezalkoholiskajam dzērienam vienkārši pievienojiet Alkozeron par atteikšanos no alkohola.

Alkozeron aprakstu:

Uztura bagātinātāja darbības princips ir balstīts uz amerikāņu zinātnieku grupas zinātnisku atklājumu. Liela mēroga pētījumu rezultātā viņi spēja izolēt CYP2E1 gēnu, kas tieši ietekmē atkarības no alkohola veidošanos. Ietekme uz šo gēnu ļauj radīt nepatiku pret jebkura veida alkoholu saturošiem dzērieniem. Pārbaudes laikā tika izstrādāta universāla formula, kas sastāv no augiem, ekstraktiem un vitamīniem. Šis sastāvs parādīja spēju ietekmēt CYP2E1 gēnu un kļuva par pamatu kapsulu izveidošanai. Sākot ar 2020. gadu, to pacientu skaits, kuri veiksmīgi uzvarēja atkarību no šī produkta, pārsniedza 2 miljonus. Tas vēlreiz pierāda augsto ārstēšanas efektivitāti.

Kā darbojas Alkozeron Latvija?

 • Veido fizioloģisko neiecietību un nepatiku pret alkoholu.
 • Novērš abstinences simptomu sekas un simptomus.
 • Neitralizē alkoholu saturošu dzērienu lietošanas blakusparādības.
 • Novērš galvassāpes, trīcošas rokas, sausu muti un citus nepatīkamus simptomus.
 • Alkozeron Uzlabo atmiņu un smadzeņu darbību.
 • Atjauno aknu šūnas.
 • Uzlabo psihoemocionālo stāvokli.
 • Palīdz atgriezties pie pilnīgas prātīgas dzīves un aizmirst par dzeršanu uz visiem laikiem.

Ārsta atzinums:

Alkoholismu var pieveikt tikai tad, ja visaptveroša pieeja šīs slimības ārstēšanai. Praksē es jau sen pārstāju lietot kodēšanu vai citas iespējas, kas var psiholoģiski ietekmēt pacientus. Tas nedarbojas un bieži izraisa nopietnas veselības problēmas. Jums jāsaprot, ka atkarību var uzvarēt pats. Bet tas ir nepieciešams, lai attīrītu toksīnu ķermeni un mazinātu abstinences simptomus. Es saviem pacientiem iesaku Alkozeron pasūtīt. Šīs kapsulas pilnībā atbalsta ķermeni un palīdz tikt galā ar atkarību no alkohola bez recidīva riska. Vissvarīgākais ir tas, ka šī ārstēšanas metode neizraisa blakusparādības un nekaitē ķermeņa veselībai kopumā. Es arī gribu atzīmēt, ka Alkozeron cena ir lētāki nekā citu analogo izmaksas tirgū.

Lietošanas metode: 1 kapsula dienā pēc ēšanas. Kursa ilgums ir 30 dienas. Ja pacients atsakās ārstēties, jūs varat sajaukt kapsulas saturu ēdienos vai dzērienos.

Svarīga informācija: Alkozeron pirkt Latvijā pašlaik ir pieejama tikai internetā. Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu lasītājiem atrast šo produktu sertificēta piegādātāja oficiālo vietni mūsu valstī. Ja esat atradis Alkozeron aptieka, lūdzu, komentāros sniedziet šīs aptiekas komentārus, lai palīdzētu citiem cilvēkiem pēc iespējas ātrāk atrast produktu.

Lai veiktu pasūtījumu tiešsaistē, vienkārši aizpildiet veidlapu vietnē un gaidiet, līdz konsultants piezvanīs. 3-5 darba dienu laikā tiks veikts Alkozeron piegāde. Maksājums tiek veikts tikai pēc tam, kad iepakojums ir jūsu rokās.