Kategorijas
Veselība

BSP Corrector – viedais stājas korektors

Beidziet kumpt 14 dienās!

✔ Nē kupram un saliektai mugurai!
✔ Attīsta muguras muskuļus un muskuļu atmiņu
✔ Nē sāpēm mugurkaulā un iegurnī
✔ Seksualitātes uzlabošana tagad un nākotnē

Stājas izliekums, osteohondroze, skolioze un citas slimības rada bīstamas sekas veselībai. Nogurusi mugura izskatās neglīta un var sabojāt pat ideālāko figūru. Bet lielākais drauds ir tas, ka mugurkaula izmaiņas izraisa stipras sāpes, nervu saspiešanu, apgrūtinātu cirkulāciju un spiedienu uz iekšējiem orgāniem. Eksperti saka, ka masāža nevar salabot mugurkaulu. Jebkura masāžas terapeita uzdevums ir mazināt akūtas sāpes un normalizēt asinsriti. Bet, tiklīdz jūs atstājat masāžas telpu, stāja atkal kļūst greiza un simptomi atgriežas.

Eiropas zinātnieki vairākus gadus ir izstrādājuši inteliģentu mehānismu pareizas stājas atbalstam. Ilgstošu klīnisko pētījumu un testu rezultātā viņiem izdevās panākt reālu zinātnisku izrāvienu! Šodien mēs vēlamies ieviest BSP Corrector viedais stājas korektors. Šī ir pilnīgi jauna pieeja skoliozes un osteohondrozes profilaksei un ārstēšanai, kā arī ideālas plakanas stājas saglabāšanai jebkurā vecumā.

BSP Corrector – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Šodien jebkurā aptiekā jūs varat atrast dažāda veida jostas un siksnas stājas korekcijai. Bet viņiem visiem ir zema efektivitāte, jo viņi nespēj dot signālu brīdī, kad jūs slinkojat vai saliekat mugurkaulu. Kāpēc BSP Corrector stājas korekcijai ir daudz efektīvāks nekā tradicionālās ārstēšanas metodes? Šī ir novatoriska tehnoloģija, kas aprīkota ar īpašu izliekuma sensoru. Tiklīdz poza maina pozīciju virs noteiktās normas, sistēma par to signalizē. Šī ārstēšanas metode palīdz ātri atjaunot muskuļu atmiņu, mazināt sāpes un diskomfortu kaklā un mugurā, uzlabot figūras izskatu un novērst bīstamu ietekmi uz veselību. Stājas korektors nav jāvalkā vairākus mēnešus! Tikai 2 stundas dienā ir pietiekami 2-3 nedēļas. Tas būs pietiekami, lai redzētu reālas izmaiņas un uzlabojumus.

BSP Corrector aprakstu:

Viedais muguras korektors parādījās pēc tam, kad zinātnieki apstiprināja teoriju, ka vienīgais veids, kā pilnībā atjaunot mugurkaula pareizo stāvokli, ir muskuļu atmiņa. Tikai tad, kad jūsu muskuļi “atceras”, kā pareizi turēt skriemeļus, stāja paliks vienmērīga, pat ja jūs pārtraucat pastāvīgi uzraudzīt šo procesu. Tā vietā, lai tērētu daudz naudas masāžai, fizioterapijai, sāpju tabletēm vai ziedēm, pasūtiet BSP Corrector Latvija un 14 dienu laikā iegūstiet garantētus rezultātus!

Stājas korekcijas ierīci var izmantot jebkurā vecumā. Pateicoties siksnu garuma regulēšanas iespējai, korektoru var ātri pielāgot jūsu ķermeņa individuālajiem parametriem. Pielietošanas metode ir ļoti vienkārša un ērta. Lai ievietotu korektoru, nepieciešamas tikai dažas sekundes. Tas cieši pieguļ ķermeņa virsmai, tāpēc tas būs neredzams zem drēbēm. Valkājiet to jebkur – mājās, darbā, atvaļinājumā. Tikai 2 stundas dienā, un mugura pēc dažām nedēļām būs pilnīgi līdzena!

Ierīce ir aprīkota ar pārnēsājamu 500 mAh akumulatoru. Baterija var darboties līdz 2 nedēļām ar vienu uzlādi, un, ja nepieciešams, varat to ātri uzlādēt.

Priekšrocības, kas liek jums vēlēties BSP Corrector pasūtīt:

  • Inteliģenta tehnoloģija pareizas pozas stāvokļa kontrolei.
  • Ātra un ērta lietošana (tikai 1 barošanas poga).
  • Augstas kvalitātes un droši materiāli.
  • Cieši pieguļ ķermenim un paliek neredzams zem apģērba.
  • Atjauno muskuļu atmiņu.
  • BSP Corrector cena lētāk nekā citas osteohondrozes ārstēšanas metodes.
  • Palīdz neslīdēt sēžot vai ejot.
  • Ātri mazina sāpes un sāls nogulsnes.
  • Stiprina kodola, roku un kakla muskuļus.
  • Vienmērīgi sadaliet slodzi uz skriemeļiem.
  • Pēc pasūtījuma veikšanas kurjers dažu dienu laikā veic BSP Corrector piegāde.

Eksperta atzinums:

Daudzi cilvēki nevienmērīgu stāju uztver kā tikai estētisku problēmu. Bet galvenais drauds ir tāds, ka, ja skriemeļi atrodas nepareizā stāvoklī, asinsvadi tiek saspiesti. Asins cirkulācija smadzenēs ir traucēta, parādās galvassāpes un paaugstinās asinsspiediens. Tas ir pilns arī ar starpskriemeļu trūces parādīšanos, muguras sāpēm un citām problēmām. Es saprotu, ka ne visi cilvēki var aktīvi trenēties un uzturēt savu stāju, vingrojot. Ja jums ir mazkustīga profesija vai kupris, jums jārīkojas nekavējoties. Es domāju, ka BSP Corrector par plakanu muguru ir labākais risinājums! Tas ir daudz efektīvāks nekā tabletes, ziedes vai fizikālā terapija. Dažu minūšu laikā jūs varat izlīdzināt mugurkaulu un turēt to vismaz 2 stundas dienā. Šis laiks ir pietiekams, lai pamodinātu muskuļus un fiksētu stāju pareizajā stāvoklī. Vissvarīgākais ir tas, ka šo metodi var izmantot pat bērnībā un pusaudža gados, un tai nav īpašu kontrindikāciju.

Kur es varu nopirkt BSP Corrector pirkt Latvijā?

Svarīga informācija: BSP Corrector aptieka nepārdod. Lai iegūtu oriģinālo stājas korektoru, apmeklējiet pārdevēja oficiālo vietni un atstājiet tiešsaistes lietojumprogrammu. Veiksmi!