Kategorijas
Veselība

Dr.Derm – krēms psoriāzes ārstēšanai

LAI PSORIĀZE PALIEK PAGĀTNĒ!

✔ Novērš niezi un ādas lobīšanos
✔ Atbrīvo no psoriātiskajām plāksnēm
✔ Novērš recidīvus
✔ Atgriež ādas veselību

Psoriāze pieder pie hronisku iekaisīgu dermatoloģisku slimību grupas. Vairumā gadījumu slimība ir saistīta ar sliktu iedzimtību un tiek pārnesta caur ģenētisko līniju. Tipiska psoriāzes izpausme ir izteiktu sārti sarkanu plāksnīšu parādīšanās uz ķermeņa, pārklāta ar zvīņām un pakļauta pārmērīgai plīvēšanai. Atkarībā no uztura, dzīvesveida, vecuma un gada laika šī slimība var saasināties vai tai var būt remisija. Parasti psoriāze parādās uz galvas, elkoņiem un rokām, retāk uz citām ķermeņa daļām. Šī slimība pacientiem rada nopietnu psiholoģisku un fizioloģisku diskomfortu, jo to ir grūti noslēpt zem drēbēm. Statistika saka, ka gan vīrieši, gan sievietes ir pakļauti riskam. Psoriāze var rasties neatkarīgi no vecuma, ādas tipa un krāsas. Kā mēs jau teicām, šī slimība ir iedzimta, taču ir situācijas, kad citi iemesli izraisa psoriāzes attīstību: stress, samazināta imunitāte, personiskās higiēnas noteikumu neievērošana, vielmaiņas traucējumi un hormonālie traucējumi.

Nesen internetā aktīvi tika reklamēts Dr.Derm krēms psoriāzes ārstēšanai. Mēs nolēmām uzzināt šī produkta galvenās iezīmes un sagatavojām īsu pārskatu par to.

Dr.Derm – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Dr.Derm dabisks līdzeklis pret psoriāzi ražotājs uzrāda kā vienu no labākajiem produktiem tirgū. Pārdevēja vietnē teikts, ka šis krēms efektīvi novērš ādas niezi un plīvēšanu, veicina dabisku psoriātisko plāksnīšu attīrīšanu un lokalizē slimības tālāku izplatīšanos. Formulā ietilpst dabīgu sastāvdaļu grupa, kas var neitralizēt psoriāzi un ātri panākt ilgstošu remisiju. Jau pēc pirmās krēma lietošanas slimības simptomu izpausme manāmi samazinās, un pēc 30 dienām jūs varēsiet pilnībā stabilizēt savu veselību. Krēmam ir laba pretiekaisuma un antibakteriāla iedarbība, tas uzlabo ādas stāvokli un sāk jaunu veselīgu šūnu atjaunošanās procesu. Augstas iedarbības poi ir par Dr.Derm cena lētāk nekā citas procedūras.

Kāpēc psoriāze jāārstē?

Galvenie epidermas audu augšējie slāņi ir keratinocīti. Šo šūnu vidējais dzīves ilgums ir 27-30 dienas. Ar psoriātisko paasinājumu keratinocītu vitālā fāze tiek samazināta līdz 5 dienām. Tādēļ viņi nevar dabiski pīlingēt un pārvērsties plāksnēs. Notiek iekaisuma process, kas izpaužas ar tipiskām psoriāzes pazīmēm. Psoriāzes rašanos nevar kontrolēt. Ja cilvēkam ir ģenētiska tendence uz šo slimību, tad, pat ja tiek ievēroti visi higiēnas un ādas kopšanas ieteikumi, psoriāzes risks joprojām būs diezgan augsts. Tomēr mūsdienu zinātniskās tehnoloģijas ļauj kontrolēt slimību sezonas saasināšanās laikā un atbrīvoties no kaitinošajiem sarkanajiem plankumiem uz ādas. Izmantojot Dr.Derm Latvija dabisko krēmu, jūs varat uzlabot ādas stāvokli un izvairīties no blakusparādībām.

Dr.Derm aprakstu:

  • Palielina keratinocītu vitālo aktivitāti.
  • Uzsāk jaunu ādas šūnu atjaunošanos.
  • Atjauno tauku dziedzeru darbību.
  • Dr.Derm Atbrīvo apsārtumu un iekaisumu.
  • Mitrina un uzlabo ādas elastību.
  • Normalizē pH līmeni organismā.
  • Dr.Derm Novērš iekaisumu un zvīņošanos 7 dienu laikā pēc uzklāšanas.
  • Novērš niezi un dabiski attīra ādu no psoriātiskām plāksnēm.
  • Veicina ilgstošu remisiju, vienlaikus ievērojot ieteicamo diētu un higiēnu.
  • 4 nedēļu laikā palīdz atbrīvoties no psoriāzes izpausmēm.

Vai esat noguris slēpt psoriāzi zem drēbēm un cepurēm? Vai esat noguris redzēt citu biedējošos skatienus, kas skatās uz jums? Smagas slimības dēļ rodas problēmas ar drēbju iegādi? Ir pienācis laiks sākt jaunu dzīvi! Pat ja pēc daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem izārstēt psoriāzi esat zaudējis cerību, izmantojiet unikālo Dr.Derm pirkt Latvijā piedāvājumu. Šis produkts noteikti būs noderīgs visiem, kam jādzīvo ar hronisku ādas slimību.

Dr.Derm aptieka nepārdod. Tas ir saistīts ar lielo pieprasījumu pēc produkta un pārdošanu tiešsaistē. Šodien jebkurš pircējs var apmeklēt šī krēma pārdevēja oficiālo vietni (saiti atstāsim aprakstā) un tikai dažu minūšu laikā ievietot tiešsaistes pieteikumu. Saskaņā ar klientu atsauksmēm Dr.Derm piegāde tiek apstrādāts 3-7 darba dienu laikā. Produkts ir pieejams bez ārsta receptes.

Atruna: mēs nepārdodam Dr. Derm par psoriāzi un neesam atbildīgi par krēma efektivitāti. Informācija šajā lapā tiek sniegta tikai informatīviem nolūkiem. Izlasiet instrukcijas un ievērojiet visus ražotāja ieteikumus. Nesāciet lietot krēmu bez konsultēšanās ar ārstu. Ja vēlaties Dr.Derm pasūtīt, lūdzu, sazinieties ar savu piegādātāju.