Kategorijas
Veselība

EcoEnergy Electricity Saver (E-ENERGY) – enerģijas taupīšanas ierīce

Prātīga investīcija budžeta taupīšanas nolūkos

✔ Enerģijas taupītājs paņem strāvas aktīvu sastāvdaļu un nodod atpakaļ reaktīvu, gluži kā energotaupīgās kvēlspuldzes.
✔ Elektroierīces patērē mazāk elektroenerģijas, tādējādi samazinot tas izmaksas.
✔ Ikmēneša maksājumu kļūs par 30-50% mazāki, nekā pirms lietošanas.

Sensacionāls zinātnisks atklājums! Pirmoreiz jums ir likumīgs veids, kā samazināt enerģijas patēriņu bez papildu finansiālām izmaksām. Maksājiet 2 reizes mazāk, saglabājot mājsaimniecības ierīču un visu elektrisko ierīču lietošanas aktivitāti jūsu mājās! EcoEnergy Electricity Saver enerģijas taupīšanas ierīce ir labi izveidots tirgū. 2020. gadā šo pārnēsājamo iekārtu pārdošanas apjomi pieauga par 34%. Šodien mēs runāsim par to, kāpēc tas ir izdevīgi un cik ātri ierīce maksās par sevi?

EcoEnergy Electricity Saver – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Mēs redzam, ka patērētās elektroenerģijas apjomi un izmaksas pastāvīgi pieaug. Tas ir saistīts ar zinātniskā un tehnoloģiskā progresa attīstību un dažādu sīkrīku un ierīču parādīšanos. Saskaņā ar dažiem ziņojumiem komunālo pakalpojumu izmaksas ir no 15% līdz 50% no eiropiešu ikmēneša ienākumiem. Zinātnieku grupa vairāk nekā 8 gadus pavadīja, lai izstrādātu novatorisku enerģijas taupīšanas veidu, un viņiem tas izdevās.

Electricity Saver aprakstu:

Ierīce ir kompaktu izmēru kaste, kas ir brīvi savienota ar jūsu mājas, biroja, garāžas vai citu telpu elektrotīklu. Savienojot, viena reaktīvā elektriskā enerģija tiek pārveidota par aktīvo. Pateicoties fizikas likumiem, tas noved pie kopējā patērētā strāvas daudzuma samazināšanās un tīkla sprieguma stabilizācijas.

Dažādu elektriskās strāvas taupīšanas metožu efektivitāte:

  • Sadzīves tehnikas lietošanas biežuma samazināšana – 16%.
  • Enerģijas taupīšanas spuldžu izmantošana – 28%.
  • Izmantojot Smart Home sistēmu – 34%.

Pēc ekspertu domām, izmantojot šo aprīkojumu, jūs varat samazināt elektrības patēriņu par 30-50% pirmajā mēnesī. Tas samazinās jūsu rēķinus par elektrību un ietaupīs ģimenes budžetu.

Kādas citas noderīgas funkcijas ir Electricity Saver Latvija? Daudzos gadījumos to ieteicams izmantot kā kompaktu sprieguma regulatoru. Ierīce ļauj aizsargāt tīklu no strāvas pārsprieguma un tādējādi pagarināt matu žāvētāja, televizora, veļas mazgājamās mašīnas vai citas sadzīves tehnikas kalpošanas laiku. Turklāt sistēma ļauj samazināt elektromagnētisko starojumu no tīkla, kas ir bīstams cilvēku veselībai.

Vai man ir jāzvana elektriķim, lai savienotu šo ierīci? Nē Ierīci ir viegli savienot, un no jums nav vajadzīgas īpašas prasmes vai zināšanas. Tas ir pietiekami, lai vienkārši savienotu ierīci ar tīklu pēc iespējas tuvāk elektriskajam skaitītājam. Pēc dažām sekundēm tas sāks strādāt un ietaupīs jūsu naudu.

Cik ilgi tas var darboties? E-ENERGY Electricity Saver ierīce enerģijas patēriņa samazināšanai ir paredzēts ilgstošai lietošanai. Pirmo pārdošanas gadu pieredze rāda, ka pat pēc 5 gadu lietošanas ierīce saglabā savu efektivitāti un turpina strādāt. Tagad jums nav pastāvīgi jāskatās uz elektrisko skaitītāju un jābaidās no rēķiniem mēneša beigās!

Vai tas ir likumīgi? Ierīce ir 100% likumīga un nepārkāpj piemērojamos likumus, tāpēc mēs iesakām Electricity Saver pasūtīt. Ierīce nemaldina skaitītāju un nerada papildu slodzi tīklā. Tieši pretēji, to lietojot, elektroinstalācijas bojājuma varbūtība tiek samazināta par 80%. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Electricity Saver cena ir ļoti rentabli. Turklāt pēc 1-2 mēnešu lietošanas jūs varat pilnībā atgūt savus finanšu ieguldījumus. Elektrība kļūs jums pieejamāka. Super tehnoloģija enerģijas taupīšanai.

Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu un ievērojiet visus ražotāja ieteikumus. Savienojot, ierobežojiet mazu bērnu piekļuvi ierīcei. Ierīces kalpošanas laiks ir neierobežots.

Cik mums zināms, šī iekārta ir sertificēta un ir veiksmīgi nokārtojusi zinātniskos un tehniskos pētījumus. Šī tehnoloģija ir patentēta un apstiprināta lietošanai daudzās pasaules valstīs. Electricity Saver veikals nepārdod, jo ir liels pieprasījums pēc šī produkta. Ierīci var pasūtīt tikai caur internetu un saņemt ar kurjeru.

Ko saka profesionāļi EcoEnergy:

Esmu pārsteigts, kāpēc E-Energy lai taupītu enerģiju vēl nav parādījies ikviena mājā. Šī ierīce tiešām ietaupa jūsu naudu! Katru dienu sīkrīku un ierīces skaits mājā palielinās. Personīgi es savu mobilo tālruni uzlādē vismaz 2 reizes dienā! Bet tikai daži cilvēki zina, ka tīklā, ko patērē elektriskās ierīces, ir 2 enerģijas veidi – reaktīvā un aktīvā. Šajā gadījumā tiek izmantots tikai aktīvs, bet reaktīvā enerģija tiek tērēta kādam bezjēdzīgam uzdevumam (elektroinstalācijas sildīšanai, elektromagnētiskā lauka izveidošanai). Kāpēc jūs maksājat par reaktīvo enerģiju, kas nav nepieciešama jūsu televizoram vai trauku mazgājamai mašīnai? Es ļoti priecājos, ka šodien jūs varat nopelnīt Electricity Saver pirkt Latvijā un, izmantojot šo ierīci, lai izvairītos no papildu izmaksām. Ierīce tiešām darbojas!

EcoEnergy Electricity Saver piegāde tiek veikts pēc dažām dienām. Ja jūs interesē šis produkts, sekojiet saitei uz oficiālā izplatītāja veikalu un veiciet pasūtījumu!

Atruna: mūsu vietne nepārdod nevienu produktu. Informācija tiek sniegta tikai informatīvos nolūkos. Ierīces deklarētās īpašības var atšķirties no faktiskajiem lietošanas rezultātiem. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar pārdevēju.