Kategorijas
Veselība

FairyBerry – sēklas zemeņu audzēšanai mājās

LIELO UN GARDU ZEMEŅU NETICAMA RAŽA JAU PĒC 1 MĒNEŠA!

✔ INOVATĪVA ŠĶIRNE ar paaugstināto izturību pret apkārtējo vidi!
✔ LĪDZ 3 KILOGRAMU ogu no viena krūma!
✔ Pielāgota audzēšanai MĀJAS APSTĀKĻOS!
✔ GARANTĒT laba raža gadu garumā!

FairyBerry sēklas zemeņu audzēšanai mājās ir labākais veids, kā visu gadu iegūt neticamu milzu un sulīgu ogu ražu! Unikālajā komplektā ir viss nepieciešamais zemeņu audzēšanai mājās vai dzīvoklī. Pat bez lielas pieredzes un zināšanām var izaudzēt milzīgu daudzumu garšīgu un veselīgu ogu, kas ir vērtīgs vitamīnu un minerālvielu avots. Šis ir pēdējo 2 gadu pārdošanas apjoma beznosacījumu hits. No viena iepakojuma no viena krūma var iegūt vairāk nekā 3 kg gatavu un garšīgu ogu, izvairoties no netīrumiem, nepatīkamām smakām vai kukaiņiem telpā. Ražotājs sola, ka vienas ogas svars svārstās no 90 līdz 130 g atkarībā no sezonas un ražas laika. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, zemenes var audzēt pat ziemā un baudīt tās jebkurā gadalaikā. Tas noteikti ir izdevīgāks risinājums nekā lielveikalā pirkt zemenes, kuru izmaksas ziemā ir pārāk augstas.

FairyBerry – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Zemenes ir viens no vērtīgākajiem pārtikas produktiem veselībai un ilgmūžībai. Zinātnieki ir atklājuši, ka regulāra zemeņu lietošana var piesātināt organismu ar labvēlīgiem antioksidantiem un mikroelementiem, paātrināt vielmaiņu un samazināt sirds slimību risku. Daudzi uztura speciālisti iesaka pacientiem lietot zemenes kā papildinājumu diētai, lai zaudētu svaru. Klīniskie pētījumi apstiprina saistību starp zemeņu patēriņu un vēža šūnu riska samazināšanos. Meitenēm ieteicams ēst zemenes un uz to bāzes gatavot kosmētiskās maskas, lai atjaunotu ādu un izlīdzinātu grumbas. Tas ir ideāls risinājums bērniem, kuri kopā ar zemenēm saņem milzīgu daudzumu mikroelementu un mikroelementu imūnsistēmas stiprināšanai.

Viens no galvenajiem zemeņu trūkumiem ir ražas sezonalitāte. Normālos apstākļos zemenes aug ne vairāk kā 3-4 mēnešus. Mūsdienās lielveikalos zemenes var atrast arī ziemā, taču tās, visticamāk, būs siltumnīcas apstākļos mākslīgi audzētas ogas, pildītas ar antibiotikām vai citām kaitīgām piedevām. Ja vēlaties, lai svaigas zemenes uz jūsu galda būtu visu gadu, noteikti apsveriet FairyBerry pasūtīt piedāvājumu. Visa šī komplekta vērtība slēpjas apstāklī, ka šeit jūs iegūstat 100% dabīgas zemeņu sēklas “Gigantella”, kuras varat audzēt pats mājās.

FairyBerry aprakstu:

  • Liela raža jebkurā gadalaikā.
  • Ogas nogatavojas vienlīdz ātri neatkarīgi no laika apstākļiem vai āra temperatūras.
  • Ražu var novākt katru mēnesi 10 gadus.
  • Lielisks veids, kā uzsākt savu biznesu un audzēt ogas pārdošanai.
  • Nav nepieciešams atsevišķi meklēt vai pirkt augsni, mēslojumu vai citus palīgelementus.
  • FairyBerry cena daudzkārt atmaksājas dažu mēnešu laikā pēc pirmās ražas novākšanas.
  • Pārbaudīta un patentēta tehnoloģija, ko izmanto tūkstošiem dārznieku visā pasaulē.

Ekspertu atzinums par FairyBerry Latvija:

Es audzēju zemenes siltumnīcā vairāk nekā 10 gadus. Iepriekš man bija jātērē milzīgas naudas summas, lai radītu optimālus siltumnīcas apstākļus, lai nodrošinātu katra krūma drošību. Smagi strādājot, ražu novācu tikai 2-3 reizes gadā. Ziemā tās bija mazas un ne pārāk garšīgas ogas, kuras tirgū nepārdeva, un es bieži piedzīvoju zaudējumus. Nesen pēc drauga ieteikuma nolēmu izmēģināt Fairy Berry lai palielinātu zemeņu ražu. Pasūtīju testa paku un sāku audzēt mājās. Tas ir neticami! Katru mēnesi krūmi atnes 2-3 kg selekcionētu un lielu zemeņu. Spilgta krāsa un sulīga garša palīdz šīs ogas pārdot par 30% dārgāk nekā siltumnīcas. Mans bizness ir dramatiski pieaudzis! Esmu apmierināta ar rezultātu un iesaku visiem to izmēģināt. Diemžēl FairyBerry veikals nepārdod, un tāpēc man ir jāpasūta šie iepakojumi tiešsaistē. Bet kurjers tos piegādā tieši manā mājā.

Kā lietot FairyBerry zemeņu audzēšanai:

Iepakojuma iekšpusē jūs atradīsiet detalizētus norādījumus ar soli pa solim ieteikumiem. Iepakojumā ir viss nepieciešamais audzēšanai – augsne ar minerālmēsliem, Gigantella šķirnes sēklas. Vienkārši atveriet kastīti un sāciet audzēt zemenes, kur vien vēlaties. Atcerieties regulāri laistīt krūmus un novākt ražu laikā.

Kur es varu FairyBerry pirkt Latvijā?

Ekskluzīvā prece vēl nav pieejama parastajos dārzkopības veikalos, taču to var pasūtīt internetā. FairyBerry piegāde tiek veikta visā valstī dažu dienu laikā no pieteikuma datuma. Apmaksa pēc sūtījuma saņemšanas. Saņemiet atbildes uz saviem jautājumiem pārdevēja oficiālajā vietnē.