Kategorijas
Veselība

Gigant – Dabas gēls dzimumlocekļa palielināšanai

GĒLS DZIMUMLOCEKĻA PALIELINĀŠANAI

✔ PALIELINA GARUMU UN BIEZUMU
✔ DROŠA UN ĒRTA LIETOŠANA
✔ FORMULA ZELTSAKNE +SALVIJA

Kāds ir 1 centimetrs? Ikdienā mēs šim attālumam nepievēršam lielu nozīmi un uzskatām to par nenozīmīgu. Bet seksuālās attiecībās tā ir diezgan pieņemama atšķirība. Runājot par centimetriem, pirmās asociācijas ir saistītas ar vīrieša dzimumlocekli. 89% cilvēku vēlme palielināt dzimumlocekli ir apsēstība, kuru vienkārši nevar ignorēt. Loloto dažu centimetru dēļ viņi ir gatavi jebkam: pildīt sevi ar tabletēm ar nezināmu saturu, izmantojot vakuuma sūkņus, pagarinātājus, “maģiskas” diētas un fiziskus vingrinājumus. Izmisīgākie vīrieši meklē labu ķirurgu un ir gatavi riskēt ar savu veselību, lai atrisinātu problēmu. Šajā brīdī rodas pilnīgi dabisks jautājums: kāpēc pakļaujiet sevi tik augstiem riskiem, ja šodien jūs varat izmantot Dabas gēls dzimumlocekļa palielināšanai? Šis ir profesionāls produkts, kas ne tikai stimulē asins plūsmu iegurņa orgānos, bet arī veic vairākas citas svarīgas funkcijas.

Gigant – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Unikālā formula dzimumlocekļa paplašināšanās bez operācijas palīdzēs jums pilnībā atbrīvoties no mazvērtības kompleksa mājās. Aizmirstiet par citām metodēm, jo jums tās vairs nebūs vajadzīgas. Pētījumi liecina, ka pēc 1 mēneša ikdienas masāžas, izmantojot dabisko krēmu, jūs varat palielināt dzimumlocekļa garumu līdz +5 cm! Un šī ir tikai viena no daudzajām produkta derīgajām īpašībām. Eksperti ir pārliecināti, ka želeja ir viens no ātrākajiem, drošākajiem un pieejamākajiem veidiem, kā sasniegt vēlamo izmēru bez operācijas. Ja vēlaties izvēlēties patiešām kvalitatīvu un pārbaudītu produktu, izmēģiniet intīms gēls vīriešiem. Jau pēc pirmās pieteikšanās jūs varat sajust uzlabojumu. Bet maksimālais rezultāts būs pamanāms pēc 20-30 dienām.

Aprakstu:

  • Paplašina asinsvadus un nodrošina spēcīgāku asins plūsmu dzimumloceklī.
  • Mitrina un mazina dzimumlocekļa ādas kairinājumu.
  • Nostiprina Uroģenitālās sistēmas sistēmu, iznīcina asiņu stagnāciju prostatā.
  • Samazina prostatīta un prostatas adenomas attīstības risku.
  • Palīdz kontrolēt dzimumaktu un palielina tā ilgumu.
  • Veicina lielāku spermas daudzumu.
  • Palielina testosterona līmeņa paaugstināšanos organismā.
  • Stimulē dzimumlocekļa galvas un pamatnes audu augšanu.
  • Palielina šūnu dalīšanās ātrumu.
  • Uzlabo intracelulāros procesus un vielmaiņu.

Krēms Gigant Latvija ir īpaši ieteicams vīriešiem, kuriem ir psiholoģiskas impotences pazīmes vai mazu dzimumlocekļa sindroms. Jūs varat iegūt labus rezultātus mājās un bez palīdzības. Masāžas procedūra ir ļoti vienkārša un neaizņem daudz laika. Jūs varat uzklāt krēmu uz ādas un masēt to 10-15 minūtes. Tas dos jaudīgu enerģijas plūsmu un uzlabos derīgās īpašības.

Atsauksmes:

Es nolēmu par pirkt Latvijā, jo man ir apnicis dzīvot ar mazu dzimumlocekli. Kad es izģērbjos, sievietes bieži smējās vai sajukās. Tas bija briesmīgi, jo es nevarēju kontrolēt dzimumaktu un daudzas pozīcijas seksā vienkārši nebija pieejamas. Es sāku masēt ar šo želeju, kā norādīts instrukcijās. Pirmoreiz es nejutu īpašas izmaiņas, izņemot to, ka erekcija ilga 2 stundas. Pamazām sāka justies uzlabojumi. Pēc apmēram 14 dienām es paņēmu lineālu un nomērīju to. Mans dzimumloceklis ir pieaudzis pat par 2,4 cm! Tas ir fantastiski! Pēc vēl 20 dienām es redzēju, ka tas palielinās vēl par 1,5 cm .Kopumā 1 mēneša laikā es palielināju garumu gandrīz par 4 cm!

Manā dzīvē gandrīz viss ir labi: veiksmīgs bizness, nekustamais īpašums visā pasaulē, dārgas automašīnas, jahtas un pat mans golfa klubs. Esmu liels biznesmenis, kurš piesaista daudzu sieviešu uzmanību. Bet ir viens trūkums, par kuru pat mani tuvākie draugi nezina. Man ir loceklis 11 cm, tas ir šausmīgi. Jums nav ne jausmas, cik reizes esmu saskāries ar problēmām seksa jomā. Reiz viņš pat piezvanīja prostitūtai uz mājām, bet, kad viņa mani ieraudzīja kailu, viņa piedāvāja vienkārši atdot naudu atpakaļ un aizgāja. Es šausmīgi baidos no operācijām, bet kādā brīdī es biju pat gatavs ķirurģiskam jautājuma risinājumam. Bet klīnikā, kur es vērsos pēc palīdzības, viņi ieteica sākt pasūtīt. Es nedomāju, ka gēls situāciju var tik ātri novērst. Es to lietoju 1 mēnesi. Šajā laikā mans dzimumloceklis ir pieaudzis līdz 14 cm! Tas nav galvenais sapnis, bet daudz labāks, nekā tas bija!

Meklējot šo preci, jums jāatceras, ka aptieka nepārdod. Oriģinālais gēls tiek piegādāts ES valstīm pēc tam, kad ražotājs oficiālajā tīmekļa vietnē ir iesniedzis attiecīgu pieteikumu. Atkarībā no kurjera pakalpojuma noslodzes, piegāde var būt no 3 līdz 7 darba dienām. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties tieši ar pārdevēju. Dzimumlocekļa paplašināšanās dabiski!

Mēs vēlamies arī pievērst jūsu uzmanību faktam, ka tā cena ir samazinājusies par cena, un šodien tā ir visrentablākā tirgū. Gēlu var iegādāties tikai pieaugušie pircēji. Lai veiktu pasūtījumu, atstājiet savu tālruņa numuru pieteikumā pārdevēja vietnē.