Kategorijas
Veselība

Hondrostrong – gēls pret locītavu sāpēm

Krēms cīņai pret locītavu sāpēm artrītu un artrozi

✔ Atbrīvo no locītavu sāpēm un pietukumiem
✔ Atjauno locītavas un audus
✔ Ražots no unikālām zaļām mīdijām
✔ Tiek ražots 1500 iepakojumu gadā

Gados vecākiem cilvēkiem locītavu problēmas tiek uztvertas kā viens no vienlaicīgiem novecošanās faktoriem. Sāpes ceļgalos, laika apstākļu atkarība, nepatīkama gurkstēšana un ierobežota mobilitāte var nopietni ietekmēt vispārējo veselību. Turklāt šie simptomi norāda uz notiekošām deģeneratīvām izmaiņām un skrimšļa iznīcināšanu. Ja jūs uz to neatbildat savlaicīgi, tad ar katru dienu situācija var ievērojami pasliktināties. Parasti pēc dažiem mēnešiem notiek paasinājums un nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās.

Kā atbrīvoties no artrīta vai osteohondrozes bez operācijas? Mēs lūdzām 10 ārstiem atbildi uz šo jautājumu, starp kuriem bija labi pazīstami ķirurgi un neiropatologi. Gandrīz visi eksperti vienbalsīgi piešķīra Hondrostrong gēls pret locītavu sāpēm, nosaucot šo produktu par labāko tirgū. Mūsu žurnālisti nolēma uzzināt vairāk par šo dabisko līdzekli un veikt detalizētu pārskatu lasītājiem.

Hondrostrong – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Balstoties uz informāciju, kuru mēs varējām atrast no atvērtiem avotiem, Hondrostrong locītavu iekaisuma krēms ir dabiska formula, kuras pamatā ir augi. Produkts ir efektīvs artrīta profilaksei un ārstēšanai gandrīz jebkurā stadijā.

Aprakstu Hondrostrong:

Kam ir vietēja anestēzijas efekts, želeja 10 minūšu laikā mazina akūtus sāpju simptomus locītavās, dzemdes kakla daļās un muguras lejasdaļā. Pietūkums pakāpeniski samazinās, izzūd nepatīkami simptomi un tiek atjaunota locītavu kustīgums. Bet, kā apgalvo ražotājs, krēma galvenās derīgās īpašības ir tas, ka tas spēj atjaunot bojātos audus. Produkta sastāvs satur unikālu sastāvdaļu – zaļganu mīdiju ekstrakciju. Mēs uzzinājām, kāda veida viela tā ir, un šeit ir tas, ko mums izdevās uzzināt.

Zaļās gliemenes ir gliemju klase, kuru dzīvotne ir Jaunzēlandes un Austrijas krasti. Daudzus gadsimtus gliemenes tika uzskatītas par vienu no pamata ēdieniem vietējo maoru pamatiedzīvotāju uzturā. Pirms vairākiem gadiem zinātnieki veica pilna mēroga pētījumus, kuru mērķis bija noteikt visneaizsargātākās cilvēku kategorijas pret locītavu slimībām. Izrādījās, ka maoru aborigēniem ir viszemākais tādu patoloģiju līmenis kā artrīts, osteohondroze, artroze un osteoartrīts. Viņi saglabā fiziskās aktivitātes līdz sirmam vecumam. Zaļās gliemenes bija šādas labas veselības noslēpums. Tie satur augstu glikozaminoglikānu koncentrāciju. Šis ir viens no celtniecības materiāliem saistaudu starpšūnu vielas veidošanai. Tādējādi bija iespējams pierādīt, ka zaļganu mīdiju ekstraktu izmantošana pārtikas piedevās vai kosmētikā veicina iznīcināto skrimšļu reģenerāciju un sinoviālā šķidruma ražošanas atsākšanu.

Hondrostrong artrīta ārstēšanai papildus satur vitamīnu un uzturvielu kompleksu, kas uzlabo locītavu stāvokli un atjauno normālu fizisko aktivitāšu līmeni. 2020. gadā šī produkta labvēlīgās īpašības tika oficiāli apstiprinātas saskaņā ar laboratorisko pārbaužu un testēšanas rezultātiem brīvprātīgo grupās. Vairāk nekā 93% pētījuma dalībnieku pēc gela lietošanas kursa uzrādīja izteiktu artrīta un artrozes akūtu simptomu samazināšanos. Ilgstoši lietojot 2-3 mēnešus, skrimšļa audi tika atjaunoti 98% no sākotnējā stāvokļa.

Labās ziņas ir iespēja Hondrostrong pirkt Latvijā. Ražotājs uzsāka piegādi tiešsaistē visā Eiropas Savienībā, arī mūsu valstī. Bet esiet piesardzīgs un izvēlieties tikai oriģinālo produktu. Mūsu redakcijas žurnālisti atklāja, ka šobrīd ir tikai viena oficiālā vietne, kurā jūs varat pasūtīt. Mēs atstājām saiti uz to zemāk, tāpēc izmantojiet šo iespēju tūlīt.

Galvenie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas Hondrostrong Latvija:

  • Samazina sāpes un iekaisumu, bloķējot riska faktorus.
  • Efektīva reimatoīdā artrīta gadījumā gandrīz jebkurā stadijā.
  • Hondrostrong Šādas unikālas derīgās īpašības nav raksturīgas tabletēm, pulveriem vai citām ziedēm.
  • Locītavu un sinoviālā šķidruma eļļošanas atjaunošana, lai izvairītos no recidīva.
  • Pēc 1-3 mēnešiem gēls palīdzēs atjaunot skarto skrimšļu, kā arī aizsargās skrimšļa plāksni no priekšlaicīgas nodiluma pie lielām slodzēm.
  • Hondrostrong Pacienti atzīmē locītavu raksturīgo elastību un elastību.
  • Pēc ārstēšanas kursa jūs varat atgriezties pilnā aktīvā dzīvē, sportot un uz visiem laikiem aizmirst par savu problēmu.
  • Savlaicīga šīs formulas piemērošana ļauj izvairīties no locītavu endoprotezēšanas.

Kāpēc Hondrostrong aptieka nepārdod? Sarežģītā zaļganu gliemeņu ķeršanas procesa un ražošanas īpašību dēļ šī gēla pārdošanas apjomus nav iespējams paplašināt. Līdz šim aptieku ķēdes vēl nav saņēmušas produktu pilnā apjomā. Bet jūs jau varat pasūtīt piegāde dolārus un saņemt produktu pēc dažām dienām.

Svarīga informācija! Pirmajiem 1000 pircējiem Hondrostrong cena tiks samazināti uz pusi! Steidzieties pasūtīt preci, pirms tā ir paaugstinājusies.