Kategorijas
Veselība

Keto Guru – svara samazināšanas tabletes

Keto Guru
Pilnīga tauku dedzināšana!

✔ 100% dabiska formula.
✔ Tūlītēja tauku dedzināšana.
✔ Nav blakusparādību.
✔ Bloķē apetīti.
✔ Saglabā muskuļu masu.

Ir pienācis laiks dot satriecošu triecienu liekajiem taukiem! Izmantojiet Keto Guru svara samazināšanas tabletes, lai ātri iegūtu savu ķermeni ideālā fiziskajā formā, uzlabotu vielmaiņas reakcijas un atjaunotu normālu iekšējo orgānu un procesu darbību. Šajā apskatā pastāstīsim par pasaulē populārāko uztura bagātinātāju, kuram ir vairāku miljonu liela pastāvīgo klientu auditorija un desmitiem tūkstošu labu atsauksmju. Iesaka uztura speciālisti, slavenības, Instagram emuāru autori un fitnesa modeļi. Šobrīd mēs centīsimies detalizēti izpētīt produkta īpašības, darbības principu, noderīgas īpašības un trūkumus, kā arī to, kura cena ir Keto Guru cena.

Keto Guru – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Kāpēc 99% tauku dedzinātāju ir neefektīvi? Problēma ir tā, ka tradicionālie uztura bagātinātāji svara zaudēšanai iedarbojas tikai uz aptaukošanās simptomiem, bet nenovērš problēmas galveno cēloni. Cilvēkiem, kuri ir veiksmīgi zaudējuši svaru, izmantojot diētas vai tauku dedzinātājus, ir ļoti liels risks atkārtoti piedzīvot svara pieaugumu. Zinātnē to sauc par “Yo-Yo efektu” pēc analoģijas ar populāro rotaļlietu. Ražotājs Keto Guru ātrai tauku sadedzināšanai ienāca tirgū ar solījumu, ka viņa produkts var neatgriezeniski atbrīvot jebkuru no liekā svara problēmas tikai dažu nedēļu laikā. Sākumā tas tika uztverts kā labs mārketinga triks, jo mēs zinām, ka visi uztura bagātinātāju pārdevēji sola zaudēt svaru 1 mēneša, 1 nedēļas vai pat 2 dienu laikā. Taču pirmie šīs formulas lietošanas rezultāti parādīja būtiskas atšķirības no tradicionālajiem tauku dedzinātājiem.

Keto Guru aprakstu:

Ātri šķīstošās putojošās svara zaudēšanas tabletes ir balstītas uz jaunākajiem pētījumiem par ketogēnas diētas izmantošanu ķermeņa tauku kontrolei. Zinātnieki jau sen ir identificējuši modeli starp ogļhidrātu patēriņu un liekā svara pieaugumu sievietēm un vīriešiem neatkarīgi no viņu aktivitātes veida, vecuma un fiziskās aktivitātes līmeņa. Ketogēnā diēta tiek uzskatīta par revolucionāru, jo tā garantēti novedīs pie svara zuduma, papildinot enerģiju, sadedzinot zemādas un viscerālos taukus. Taču galvenais trūkums ēdienkartei ar zemu ogļhidrātu saturu ir tas, ka tā krasi ierobežo enerģijas uzņemšanu, kas var radīt noteiktas problēmas organismā. Lai tas nenotiktu, speciālisti izveidoja KetoGuru uztura bagātinātājs svara zaudēšanai. Šī formula palīdz novērst tā sauktās “ketogēnās gripas” rašanos, kā arī palielina ketonvielu daudzumu organismā.

Ir vairāki iemesli, kāpēc jums vajadzētu Keto Guru pirkt Latvijā. Regulāri lietojot, produkts paātrina vielmaiņu un dažu dienu laikā iegremdē ķermeni ketozes stāvoklī. Izsalkuma saviļņojuma nomākšana ļauj samazināt kaloriju un ogļhidrātu uzņemšanu visas dienas garumā, nejūtot stresu. Šis produkts nesatur ķīmiskas vielas, tam nav diurētiska efekta, nepalielina sirdsdarbību un asinsspiedienu. Gluži pretēji, regulāri lietojot uztura bagātinātāju, holesterīna līmenis samazinās, kā rezultātā tiek attīrīti asinsvadi un uzlabojas asinsrite.

Formulas Keto Guru Latvija 4 soļi:

Pirmā nedēļa.

Ķermenis atjauno sevi, lai aktīvi sadedzinātu taukus. Kāre pēc saldumiem un ātrajiem ogļhidrātiem pamazām samazinās, parādās vairāk enerģijas un izturības. Pat ar minimālu fizisko aktivitāti notiek efektīvāka tauku dedzināšana, un tas kļūst acīmredzams, uzkāpjot uz svariem.

Otrā nedēļa.

Seja kļūst plānāka, parādās vaigu kaulu līnija, pazūd otrs zods. Samazinās tauku kroku skaits uz vēdera, parādās pirmās vēdera preses pazīmes. Garastāvoklis uzlabojas. Dzert tēju vai kafiju ar cukuru vairs negribas, un, ieraugot konditorejas izstrādājumus vai ātrās uzkodas, nerodas mežonīga vēlme to visu apēst. Šajā brīdī veidojas veselīgi ēšanas paradumi. Jūs beidzot sākat novērtēt vienkāršu produktu garšu bez konservantiem vai garšas pastiprinātājiem. Notiek dabiska ķermeņa detoksikācija. Otrajā nedēļā vairāk nekā 97% pircēju saprot, ka ir rīkojušies pareizi, kad nolēma Keto Guru pasūtīt.

Trešā nedēļa.

Kļūst redzams vidukļa un gurnu samazinājums. Celulīts pazūd. Līdz tam laikam daudzas sievietes ir veiksmīgi zaudējušas svaru līdz 10 kg, bet vīrieši – līdz 14 kg. Veikalā apģērbu izvēlēties kļūst daudz vienkāršāk. Apkārtējie sāk būt entuziastiski pārsteigti par jūsu izmaiņām un lūdz jums pastāstīt veiksmīgas svara zaudēšanas noslēpumu. Jūs kļūstat par pretējā dzimuma uzmanības objektu.

Ceturtā nedēļa.

Uztura bagātinātāja lietošanas pēdējais posms ir vērsts uz sasniegto rezultātu nostiprināšanu un nosacītas barjeras veidošanu pret recidīviem, lietojot saldu vai kaloriju pārtiku. Šajā laika periodā jūs iegūstat pilnīgu pārliecību, ka zaudēt svaru var viegli un ērti.

Kur es varu atrast oriģinālo produktu?

Keto Guru aptieka nepārdod. Ja vēlaties saņemt šo uztura bagātinātāju ar -50% atlaidi, pasūtiet tiešsaistē par Keto Guru piegāde.