Kategorijas
Veselība

Maxisize – krēms dzimumlocekļa palielināšanai

PALIELINA DZIMUMLOCEKĻĀ IZMĒRU

✔ Palieliniet sava dzimumlocekļa garumu un apkārtmēru par +6-8 cm
✔ Uzlabojiet savas erekcijas funkcijas
✔ Paagustinātais jūtīgums dzimumakta laikā un spēcīgākais orgasms

Vīrieši ir gatavi jebkam, lai mainītu dzimumlocekļa izmēru. Neveiksmīgi mēģinājumi kaut kā mainīt to, ko daba nedeva, piespiež izmantot dārgus vakuuma sūkņus, dažādas tabletes, masāžas paņēmienus, mehāniskos pagarinātājus vai pat ķirurģiskas operācijas. Šo darbību rezultāts ir zaudētais laiks, finanšu izdevumi un blakusparādības veselībai.

Bet vairākus gadus šajā nozarē notika reāls zinātnisks atklājums, kad zinātnieki spēja sintezēt dabisko formu dzimumlocekļa kavernozās ķermeņa audu izstiepšanai. Šī formula ir kļuvusi par pamatu daudzu kosmētikas līdzekļu ražošanai: ziedes, krēmi un želejas. Šodien mēs jums pastāstīsim par populārāko un efektīvāko produktu tirgū 2020. gadā.

Maxisize krēms dzimumlocekļa palielināšanai ir pirmais produkts, kas apstiprina spēju ietekmēt vīriešu dzimumorgānu lielumu bez operācijas. Krēms tirgū ir bijis ne vairāk kā 3 gadus, taču šajā laikā tam izdevās pārspēt pārdošanas rekordus Eiropā, ASV un Āzijā. Klīniski pierādīta efektivitāte, bez blakusparādībām un izdevīga cena – tās ir galvenās produkta priekšrocības.

Maxisize – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Dzimumlocekļa paplašināšanās bez operācijas ir drošākais darbības princips. Formula satur vairākas specifiskas sastāvdaļas, kas ietekmē paplašina dzimumlocekļa kavernozās ķermeņa tilpumu, kā arī palielina asiņu plūsmu uz šo orgānu. Pateicoties šim efektam, notiek dabiskā mīksto audu stiepšanās, palielinās dzimumlocekļa biezums un garums. Pēc vienas lietošanas reizes jūs neredzēsit daudz atšķirību. Bet, veicot ikdienas masāžu 3-4 nedēļas, jūs varat sasniegt labu rezultātu. Daži lietotāji internetā publicē reālas fotogrāfijas pirms un pēc krēma uzklāšanas. Viņi skaidri parāda, ka tikai 1 mēneša laikā viņiem izdevās padarīt dzimumlocekli vairāk par 3-5 cm.

Ir vairāki iemesli, kāpēc jums vajadzētu pasūtīt. Papildus galvenajam labvēlīgajam efektam krēms veic arī vairākas papildu funkcijas:

  • Palielina erekciju un seksuālo vēlmi.
  • Palielina dziedzeru dzimumlocekļa jutīgumu.
  • Padara seksu ilgāku un dzīvīgāku.
  • Stimulē testosterona ražošanu.
  • mazina stresu un psiholoģisko satraukumu.
  • paaugstina pašnovērtējumu un vīrišķību.

Izlasot aprakstu, jūs redzēsit, ka želejas sastāvs ir pilnīgi dabīgs un drošs. Tas satur aktīvo augu sastāvdaļu kompleksu. Galvenās aktīvās sastāvdaļas ir Peru Maki ekstrakts, dadzis ekstrakts, Elastīns. Formula ir dabisks vīriešu fitohormonu avots, kas droši paaugstina testosterona līmeni un palielina asins plūsmu iegurņa orgānos.

gēls dzimumlocekļa palielināšanai nodrošina garantētu audu augšanu bez sāpēm, bez strijām uz ādas un nezaudējot kontroli pār erekciju. Jūs varat vadīt ikdienas dzīvesveidu, strādāt vai atpūsties, bet tajā pašā laikā jūsu dzimumloceklis kļūs lielāks, biezāks un stiprāks. Vērojot ikdienas izmaiņas, jūs iegūsit papildu pašapziņu un varēsit pārsteigt savu sievieti gultā. Seksa laikā vairs nebūs vilšanās, izsmiekla no draugiem vai citas mazvērtības kompleksa pazīmes. Jūs jutīsities kā īsts vīrietis!

Kā pareizi lietot Maxi Size Latvija? Krēms ir piemērots ikdienas lietošanai. Ražotājs iesaka veikt masāžu 1-2 reizes. Pieteikuma rezultāti ir atkarīgi no daudziem individuāliem rādītājiem: vecuma, ķermeņa ģenētiskajām īpašībām, dzīvesveida, seksuālās aktivitātes utt.

Pielietošanas gaitu var iedalīt 3 posmos:

  • Pirmais posms (0–10 dienas). Pirmajā posmā krēms pastiprina seksuālo erekciju, atjauno dzimumtieksmi un novērš erektilās disfunkcijas pazīmes. Izmantojot želeju 30 minūtes pirms paredzētā dzimumakta, nākamajās stundās varat būt pilnīgi pārliecināts par sava dzimumlocekļa cietību. Pirmajā posmā ir pāragri runāt par taustāmiem rezultātiem no aptieka. Ir nepieciešams turpināt masāžu.
  • Otrais posms (10-20 dienas). Šis ir vissvarīgākais laika posms, kura laikā tiek novērota visstraujākā mīksto audu augšana un stiepšanās. Aptuveni 14. dienā pēc pirmās lietošanas dzimumloceklis vizuāli kļūst lielāks un biezāks. Ja jūs paņemat lineālu un piestiprināt to pie dzimumorgāniem erekcijas stāvoklī, jūs varat salabot līdz +3 cm no sākotnējā rezultāta.
  • Trešais posms (20-30 dienas). Pēdējā posmā krēms apvieno sasniegtos rezultātus. Pēc 4 nedēļām dzimumloceklis palielinās līdz 5 cm .Tas ir maksimālais rezultāts, ko var iegūt bez operācijas. Bet ticiet man, ka šie pieci centimetri būs pietiekami, lai dotu sievietei spilgtu un neaizmirstamu seksu. Tas ir vēl viens labs arguments, lai pirkt Latvijā.

Ir klīniski pierādīts, ka formulas pielietošanas efektivitāte ir vismaz 90%. Bet ņemiet vērā, ka cena ir desmit reizes lētāki nekā operācijas izmaksas.

Piegāde tiek veikta visā valstī, tāpēc jums vienkārši jāatstāj pieprasījums pārdevēja vietnē un jāgaida savs sūtījums. Visiem klientiem tiek garantēta privātums!