Kategorijas
Veselība

NicoZero – pretsmēķēšanas aerosols

Atteikšanās no smēķēšanas uz visu mūžu!

✔ Atbrīvo no nikotīna atkarības
✔ Izraisa noturīgu vienaldzību pret tabaku
✔ Uzsāk bojāto šūnu reģenerācijas procesu
✔ Neizraisa pieradumu un blakusparādības

Kā atmest smēķēšanu uz visiem laikiem? Tas ir svarīgs jautājums, kas ļaus jums saglabāt savu veselību un ilgmūžību. Saskaņā ar oficiālajiem datiem vairāk nekā 65% pieaugušo cilvēku Eiropā turpina aktīvi smēķēt. Šī ir steidzama problēma, kas negatīvi ietekmē ne tikai smēķētāja, bet arī apkārtējo cilvēku veselību. Nikotīna, kaitīgo sveķu un kancerogēnu koncentrācija izelpotajos cigarešu dūmos kaitē cilvēka ķermenim. Uz nikotīna atkarības fona cilvēkiem attīstās bronhiālā astma, hipertensija, kuņģa čūla, tromboze, varikozas vēnas, hemoroīdi, insults, miokarda infarkts, neauglība, plaušu vēzis un daudzas citas bīstamas slimības.

Diemžēl atmest smēķēšanu nav tik vienkārši kā sākt. Pat pēc neilga ikdienas cigarešu dūmu patēriņa organismā rodas psiholoģiska un fizioloģiska atkarība no nikotīna. Lielākā daļa tradicionālo smēķētāju ārstēšanas veidu ir nikotīna lietošanas veida aizstāšana. Tieši uz šī principa pamata tiek veidota košļājamā gumija, nikotīna plāksteri un tabletes. Bet šī metode nedod ilgtspējīgu rezultātu, bet tikai ar noteiktu daļu samazina kaitīgo iedarbību uz ķermeni.

Vairāk nekā 5 gadus Eiropas zinātnieku grupa pēta nikotīna atkarības profilakses un ārstēšanas iespējas. Šo pētījumu rezultātā iegūtā formula ir parādījusi augstu efektivitāti. Vissvarīgākais šajā produktā bija tas, ka tajā nebija absolūti nekāda nikotīna. Tātad tirgū parādījās NicoZero pretsmēķēšanas aerosols.

NicoZero – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Kāpēc mūsdienu eksperti vienbalsīgi sauc dabisks pretsmēķēšanas līdzeklis par nozīmīgu zinātnisko sasniegumu? Šis ir pirmais produkts, kas garantē 100% smēķēšanas atmešanu 30 dienu laikā no lietošanas sākuma. Šķidrais koncentrāts satur tikai dabiskas un nekaitīgas augu izcelsmes sastāvdaļas. Produkts mazina tabakas izstrādājumu pārtraukšanas sindromu, nomāc apetīti un izvada toksīnus. Tajā pašā laikā veidojas pastāvīga nikotīna un cigarešu dūmu neiecietība. Šī formula izraisa noraidījumu un nepatiku pret cigaretēm, tāpēc recidīva iespējamība praktiski tiek novērsta. Katru reizi, kad rodas vēlme aizdedzināt jaunu cigareti, jūs vienkārši izņemat aerosolu un izsmidzinat to mutē. Patīkama piparmētru garša un aromāts uzreiz nomāc šo vēlmi, atsvaidzina elpu un uzlabo garastāvokli.

Klīniskie pētījumi liecina, ka Nico Zero pret nikotīna atkarību ir efektīvs 87% gadījumu pēc 1 mēneša lietošanas. Formulu apstiprina vadošās starptautiskās organizācijas un ekspertu kopienas. Jūs saņemat 100% oriģinālu un dabīgu produktu, kas ir desmit reizes efektīvāks un drošāks nekā elektroniskās cigaretes vai nikotīna plāksteri.

NicoZero Aprakstu:

 • 15 minūtes samazina smēķēšanas un nikotīna nepieciešamību.
 • Palīdz atmest smēķēšanu bez stresa, depresijas un nervu sabrukuma.
 • Attīra plaušas un aknas no cigarešu dūmu un toksīnu sabrukšanas produktiem.
 • 30 dienas nomāc psiholoģisko atkarību.
 • Samazina apetīti un bloķē liekā svara uzkrāšanos pēc smēķēšanas atmešanas.
 • Nodrošina stabilu un ilgtermiņa rezultātu, kas saglabājas pat pēc lietošanas kursa beigām.

Vairāk nekā 700 tūkstoši vīriešu un sieviešu jau spēja atmest smēķēšanu pēc tam, kad bija izlēmuši par pasūtīt. Jums ir iespēja pievienoties viņiem un sākt jaunu dzīvi, mūžīgi aizmirstot par savu problēmu!

5 iemesli, kāpēc jums vajadzētu atmest smēķēšanu:

 • Tas uzturēs jūs veselīgu.
 • Tas pasargās no jūsu tuvinieku un apkārtējo slimībām.
 • Tas samazinās bīstamu hronisku patoloģiju risku.
 • Tas ietaupīs naudu, jo ir par cena lētāks nekā jūsu ikmēneša cigarešu iegādes izmaksas.
 • Tas palīdzēs atrast citus dzīves priekus.

Eksperts izskaidro smidzināšanas principu NicoZero:

Formula satur augu ekstraktus ar lielu skaitu noderīgu sastāvdaļu un mikroelementu. Smidzinātājs ne tikai izraisa vienmērīgu tabakas dūmu noraidīšanu, bet arī nomāc galveno smēķētāju atkarības cēloni – dopamīna deficītu. Aktīvā formula stimulē dabiskā dopamīna sintēzi un ļauj atjaunot bojātās šūnas plaušās, smadzenēs un aknās. Sakarā ar pieaugošo laimes hormona izdalīšanos jūs jūtaties modri, atbrīvojaties no stresa un nomākta garastāvokļa! Es ļoti iesaku pasūtīt NicoZero Latvija, jo šis produkts ir palīdzējis daudziem maniem pacientiem. Jūs nekad vairs nesmēķēsiet!

Kāpēc es nevaru atrast šo produktu aptiekā? Pašlaik pieprasījums pēc šī aerosola pārsniedz ražošanas iespējas. Šī iemesla dēļ ir ļoti grūti atrast aptieka. Bet nesen ražotājs ir atvēris oficiālo vietni, kur jūs varat pasūtīt oriģinālu produktu ar piegādi mājās.

Ja vēlaties NicoZero pirkt Latvijā, izmantojiet tikai uzticamu pārdevēju. Mēs iesakām veikt pasūtījumu tikai oficiālajā vietnē. Lai to izdarītu, sekojiet saitei un aizpildiet tīmekļa veidlapas rindas.

NicoZero piegāde tiek veikts pēc dažām dienām. Jūs maksājat par paku tikai saņemot.