Kategorijas
Veselība

Optimum KETO – svara samazināšanas tabletes

Spēcīga jauna formula aktivizē tauku dedzināšanas ketozi!

✔ Dedziniet taukus enerģijas iegūšanai
✔ Palīdz ātri sasniegt ketozi
✔ Ātri rezultāti jau 1 nedēļas laikā
✔ Dabiskas sastāvdaļas

Ar katru dienu kļūst arvien vairāk ketogēnās diētas piekritēju, tāpēc nolēmām pievērst uzmanību šai pēdējo gadu modes tendencei. Cik efektīva ir diēta ar augstu tauku saturu? Kam šī diēta ir atļauta, un kuram labāk atturēties no ogļhidrātu ierobežošanas? Kas ir Optimum KETO svara samazināšanas tabletes un kāpēc tie ir nepieciešami? Mēģināsim izprast visus šos jautājumus sīkāk.

Diētas attīstība

Diētikā katru gadu parādās jaunas tendences. Šāda daudzveidīga iespēja kontrolēt pārtikas uzņemšanu ir saistīta ar pastāvīgu taukaudu veidošanos un vielmaiņu ietekmējošo faktoru izpēti. Jau pirms 20 gadiem uztura speciālisti apgalvoja, ka, lai veiksmīgi zaudētu svaru, ir jāatsakās no 90% no ierastā uztura un katru dienu cītīgi jātrenējas sporta zālē. Tad visi saprata, ka stingras diētas nelīdz vai atstāj tikai īslaicīgu pozitīvu efektu. Un visbeidzot, zinātniekiem ir izdevies atrast visdaudzpusīgāko uztura variantu, kas demonstrē augstu efektivitāti ar minimālu stresu un stresu ķermenim. Šī ir zema ogļhidrātu diēta.

Kas ir keto diēta?

Šī ir viena no ikdienas ēdienkartes iespējām, kur tauki pār ogļhidrātiem dominē, lai paaugstinātu ketonu līmeni un pazeminātu glikozes līmeni asinīs. Tas ir signāls smadzenēm, kas liek tām ieslēgt rezerves enerģijas avotus – zemādas un viscerālos taukus. Aknu šūnas pārvērš taukus īpašās taukskābēs un ketonos, un smadzenes izmanto tos glikozes vietā. Šo stāvokli sauc par ketozi vai, vienkāršiem vārdiem sakot, ogļhidrātu badu. Šāda veida diēta patiešām parāda augstu veiktspēju, īpaši, ja runa ir par cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz diabētu vai kuriem ir metaboliskais sindroms. Neskatoties uz to, viņai ir arī savas kontrindikācijas. Piemēram, ogļhidrātu ierobežošana nav ieteicama aknu slimību, grūtniecības vai zīdīšanas, anoreksijas, tendences uz žultsakmeņu slimību un daudzām citām slimībām.

Noderīga informācija: Optimum KETO aptieka nepārdod, un kapsulas var pasūtīt tikai oficiālajā tīmekļa vietnē.

Vai es jau esmu ketozē?

Galvenais mīts par ketogēno diētu ir tāds, ka tā darbojas jau no pirmās dienas. Patiesībā tas tā nav. No ogļhidrātu ierobežojuma līdz ketozei var paiet 5 līdz 7 dienas. Un tas ir viens no galvenajiem šīs pārtikas iespējas trūkumiem. Daudziem cilvēkiem ir ārkārtīgi grūti ēst tikai taukus un olbaltumvielas, bet nesaņemt ogļhidrātus ar pārtiku. Tas var izraisīt letarģiju, noguruma sajūtu, aizkaitināmību un citas blakusparādības. Šajā sakarā zinātnieki sāka strādāt pie īpašu uztura bagātinātāju izveides, kas var paātrināt ketozes rašanos organismā un palielināt šādas diētas efektivitāti. Pirmos veiksmīgos rezultātus ieguva amerikāņu speciālisti, kuri laboratorijas pētījumu gaitā sintezēja tādu organisku sastāvdaļu kā BHB (beta-hidroksibutirāts). Mūsdienās tas ir atrodams 99% no visām keto tabletēm un uztura bagātinātājiem, un tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem un efektīvākajiem. Apskatīsim, kā BHB strādā ar vienu no populārākajiem produktiem – Optimum KETO ātrai tauku sadedzināšanai.

Optimum KETO – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Optimum KETO aprakstu Es vēlētos sākt ar informāciju, kas publicēta kādā no populārzinātniskiem žurnāliem. Tajā teikts, ka šo kapsulu lietošana palīdz aktivizēt ketozi organismā 30-50 minūšu laikā. Formula, kuras pamatā ir komponents Beta-hidroksibutirāts, palīdz iegūt enerģiju nevis no ogļhidrātiem, bet no saviem taukiem. Tādējādi tiek iedarbināti daudzi procesi, kuru rezultāts ir ērts un drošs svara zudums.

Izvēloties šo BHB produktu vai tā līdziniekus, jūs saņemat spēcīgu atbalstu ārkārtējam tauku zudumam pat visgrūtāk sasniedzamajās vietās. Atšķirībā no citiem konkurentiem, Optimum KETO uztura bagātinātājs svara zaudēšanai piegādā ķermenim augu ketonus, kas neizraisa acetona līmeņa paaugstināšanos. Tas ļauj redzēt reālas izmaiņas jūsu ķermeņa formā 5-7 dienu laikā pēc kursa sākuma.

Produkta autori apgalvo, ka, sākot lietot Optimum KETO pasūtīt atbilstoši norādītajai dienas devai, jūs varat zaudēt līdz 5 mārciņām (2 kg) nedēļā! Tas patiesībā ir ļoti labs rezultāts, it īpaši, ja ņem vērā, ka nav jāievēro stingri ierobežojumi vai kaloriju skaitīšana.

Galvenie iemesli, kāpēc jums patiešām vajadzētu izmēģināt Optimum KETO Latvija:

  • Tikai dabīgas augstākās kvalitātes sastāvdaļas.
  • Optimum KETO Kapsulas nesatur ķīmiskas vielas vai ĢMO.
  • Produkts ir piemērots vegāniem un pēc sastāva ir hipoalerģisks.
  • Liekie tauki, kas zaudēti, lietojot šo uztura bagātinātāju, neatgriežas.
  • Optimum KETO cena ir aptuveni 2-3 reizes lētāks nekā citi tauku dedzinātāji.

Kur šodien var atrasties Optimum KETO pirkt Latvijā?

Šis ekskluzīvais produkts ir pieejams pārdošanai tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja jūs interesē Optimum KETO piegāde uz citām valstīm, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju vai skatiet citus šeit piedāvātos produktus: