Kategorijas
Veselība

Revamin Lash – skropstu augšanas serums

Revamin Lash
Izvēlies dabīgi garas un biezas skropstas!

✔ Paātrina skropstu augšanu
✔ Stiprina matiņa struktūru
✔ Ievērojami pagarina skropstas un padara tās biezākas
✔ Mitrina un uzlabo skropstu izskatu

Plānas, īsas vai pārāk retas skropstas var sabojāt pat pievilcīgāko sievietes izskatu. Mūsdienu grima mākslinieku rīcībā ir daudz mākslīgu veidu, kā maskēt šo problēmu ar skropstu pieaudzēšanu vai pareizo grimu. Bet tas ir tikai pagaidu risinājums, kas nenovērš cēloņus.

Kāpēc manas skropstas izskatās briesmīgi vai izkrīt? Šo jautājumu uzdod daudzas sievietes. Ir vairāki galvenie apstākļi, kas var izraisīt šo nepatīkamo efektu:

 • Vitamīnu un uzturvielu trūkums.
 • Slikta higiēna.
 • Kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas elementu ļaunprātīga izmantošana.
 • Slikta ekoloģija.
 • Vecums.
 • Bieža mākslīgo skropstu izmantošana.
 • Autoimūnas slimības.

Šodien pārskatīšanai ir Revamin Lash biezām un garām skropstām. Šī ir unikāla seruma matrica, kas ietver progresīvas tehnoloģijas un pēdējo desmitgažu zinātniskos atklājumus. Formulā ir iekļauts veselīgu un dabisku sastāvdaļu komplekts, kas mitrina un baro spuldzes, aptur skropstu izkrišanu un pagarina aktīvo augšanas fāzi. Pateicoties šim efektīvajam kosmētikas līdzeklim, dažu dienu laikā jūs varat iegūt visbiezākās un garākās skropstas mājās!

Revamin Lash – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Revamin Lash aprakstu oficiālajā ražotāja vietnē norāda, ka šis skropstu kondicionieris ir veiksmīgi izturējis klīniskos pētījumus. Ir zinātniski pierādīts, ka formulas, kuras pamatā ir tripedīds, cinks, kofeīns un citas labvēlīgas vielas, izmantošana stimulē snaudošos sīpolus un palielina jaunu matu šūnu augšanas ātrumu. Ikdienā lietojot šo serumu, tiek novērots ciliāru matiņu blīvuma un biezuma palielināšanās, palielinās anagēna fāze, kā arī tiek saglabāta forma. Komplekss lieliski mitrina un apgādā folikulu šūnas ar īpašiem vitamīniem, antioksidantiem un labvēlīgiem mikroelementiem. Tas nodrošina maksimālu skropstu pagarināšanu mājās.

Salīdzinot ar tradicionālajām procedūrām skaistumkopšanas salonā, Revamin Lash skropstu augšanas serums neitralizē radušos problēmu cēloni un garantē pozitīvu rezultātu pēc iespējas īsākā laikā. Produkts paātrina augšanas fāzi, kā arī pozitīvi ietekmē matu folikulu struktūru. Jūsu skropstas izskatīsies pēc iespējas apjomīgākas, biezākas un piesātinātākas. Un pats galvenais, ka lietošanas efekts saglabāsies ilgu laiku (arī pēc kursa beigām).


Iegūstiet rezultātus ar Immuten tieši tagad.
Katra vīrieša veselībai Urotrin formula.
Kā tas darbojas Valgu correct instrukcija.


Viena no galvenajām dabīgā skropstu kondicioniera priekšrocībām ir tā drošais sastāvdaļu sastāvs, kontrindikāciju un blakusparādību neesamība. Turklāt tas ir labākais veids, kā atbrīvoties no problēmām ar skropstu izkrišanu, ietaupot naudu kosmetologiem un ārstiem. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par rezultātiem, kas gaidāmi tuvākajā laikā.

Izlemjot Revamin Lash pirkt Latvijā, varat sagaidīt šādus rezultātus:

 • Skropstu stiprināšana un aktīva augšana.
 • Toksīnu un brīvo radikāļu izvadīšana.
 • Blīvuma un garuma palielināšanās par 19% pēc 1 mēneša.
 • Zaudētās skropstu struktūras atjaunošana.
 • Vairāk mitruma saglabāšana matu un ādas šūnās.
 • Neaktīvo folikulu pamošanās.
 • Kairinājuma mazināšana.
 • Matu trausluma samazināšana.
 • Ar vecumu saistītu izmaiņu un novecošanas palēnināšanās.
 • Bojāto audu reģenerācija.

Uzmanību! Revamin Lash aptieka nepārdod. Oriģinālo serumu var iegādāties tikai internetā, un sūtījumu var saņemt ar kurjerpasta starpniecību.

Ko profesionāli eksperti domā par Revamin Lash Latvija:

Es neesmu skropstu pieaudzēšanas piekritējs. Lai gan tagad šie pakalpojumi ir ļoti populāri visā pasaulē, es tajos saskatu tikai negatīvas sekas veselībai. Mākslīgo matiņu izmantošana vai pagarināšana ar pieaudzēšanu vēl vairāk vājina skropstas un noved pie to izkrišanas. Noteiktā posmā jūs vienkārši būsiet atkarīgs no ikmēneša vizītes pie kosmetologa un radīsiet ievērojamas finansiālas izmaksas. Tā vietā saviem klientiem iesaku Revamin Lash skropstu kondicionieris. Šis produkts ir diezgan efektīvs un drošs. Bet tas darbojas dabiski, paātrinot skropstu augšanas fāzi, pateicoties pareizai iedarbībai uz tām. Šajā gadījumā ir daudz vieglāk sasniegt pozitīvu rezultātu nekā ar parastajiem pagarinājumiem. Un pats galvenais, Revamin Lash cena ir desmit reizes lētāks nekā grima mākslinieka pakalpojumu izmaksas.

Kā lietot: Serums paredzēts ikdienas uzklāšanai problemātiskajā zonā. Pirmie rezultāti ir pamanāmi pēc 3-4 nedēļu lietošanas, taču, lai pilnībā atjaunotu skropstu veselību, būs jāpabeidz vismaz 90 dienu kurss. Šis produkts ir pieejams tikai no 18 gadu vecuma. Ieteicama iepriekšēja konsultācija ar ārstu vai citu licencētu pārbaudītāju.

Saskaņā ar informāciju no pārdevēja tīmekļa vietnes, Revamin Lash piegāde tiek veikta 48 stundu laikā no pieteikuma reģistrācijas datuma. Dažos gadījumos piegādes laiks var tikt pagarināts līdz 5-7 darba dienām. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet tiešsaistes pieteikuma lapu.

Saņemiet Revamin Lash pasūtīt, kamēr ir noliktavā!