Kategorijas
Veselība

Rhino Gold Gel – gēls dzimumlocekļa palielināšanai

Dzimumlocekļa paplašināšanas želeja

✔ Jūsu dzimumlocekļa garuma un izmēra palielināšana
✔ Neierobežots libido
✔ Spēcīga erekcija
✔ Spermas daudzuma palielināšanās

Sveiki! Noliec malā lineālu, ar kuru pēdējo reizi mērīji savu dzimumlocekli, un padomāsim loģiski. Ja XXX filmās redzējāt aktierus ar milzīgām “ierīcēm” starp kājām, tas nenozīmē, ka jums ir vajadzīgs tik milzīgs dzimumloceklis. Diezgan loģiski, ka aktieri šādām filmām iziet noteiktu kastingu, turklāt savu darbu dara arī uzņemšanas leņķis un operatora meistarība. Otrkārt, ja vēlaties mainīt sava galvenā orgāna izmēru, varat iztikt bez operācijas, injekcijām dzimumloceklī vai vakuuma nogulsnēm. Šodien mēs jums pastāstīsim par Āfrikas cilšu galveno noslēpumu, kas palīdzēs atrisināt lielāko daļu intīmo problēmu.

Ko jūs zināt par degunradžiem? Jau pieminot šo vārdu, rodas asociācija ar spēcīgu un spēcīgu dzīvnieku ar milzīgu ragu. Bet šeit ir vēl daži interesanti fakti: zinātnieki ir pierādījuši, ka degunradži spēj apmierināt 5 mātītes vienlaikus. Tajā pašā laikā viņu dzimumlocekļa garums sasniedz 70 cm !!! Pēc vairāk nekā 3 mēnešu pavadīšanas vienā no Kenijas ciltīm amerikāņu zinātnieks Džastins Vālbergs runāja par degunradžu ragu pārsteidzošajām īpašībām. Lūk, ko viņš raksta:

“Es biju klāt kāzu ceremonijā vienā no ciltīm. Pēc ceremonijas līgavainim iedod iedzert tinktūru un viņš dodas ar līgavu pie sava pātagas, lai pavadītu pirmo kāzu nakti, tāpēc runāt.Es jautāju gidam-kas īsti ir iekļauts tinktūrā.Viņš atbildēja,ka ir vesela kolekcija afrodiziaku no augiem,bet svarīgākā sastāvdaļa ir baltā degunradžu raga pulveris.Saka,ka pēc šīs tinktūras līgavainis var sekss līdz 8 reizēm pa nakti un saglabā stabilu erekciju.Un šajā ciltī ir pieņemts iet kailai.Bet man bija kauns izģērbties,jo tur visiem vīriešiem ir milzīgi peni.Ar savu pieticīgo izmēru es viņiem liktu smieties. ”

Kāpēc mums tas viss? Pavisam nesen tirgū parādījās Rhino Gold Gel gēls dzimumlocekļa palielināšanai. Cik tas ir efektīvs un drošs? Tagad mēs centīsimies jums visu pastāstīt.

Rhino Gold Gel – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Rhino Gold Gel dzimumlocekļa palielināšanai tiek uzskatīts par vienu no labākajiem vīriešu uzlabošanas produktiem. Komplekss sastāv no daudzām sastāvdaļām, bet galvenā no tām ir no baltā degunradžu raga sintezētais L-arginīns, kam piemīt spēja uzlabot seksuālo potenci un paplašināt dzimumlocekļa iekšējo asinsvadu kapacitāti. Tas ļauj atbrīvoties no acīmredzamiem un slēptiem erektilās disfunkcijas simptomiem, palielina libido un veicina dabisku izmēru pieaugumu. Papildu formulas sastāvdaļas ir Maca Peruvian, Muira Puama un vairāki citi dabiski afrodiziaki.

Līdz šim Rhino Gold Gel erekcijas uzlabošanas līdzeklis ir izturējis vairākus klīnisko izmēģinājumu posmus un ir pierādījis savu efektivitāti. Atšķirībā no lielākās daļas analogu, tas patiešām palīdz stabilizēt uroģenitālās sistēmas iekšējo orgānu darbu, nevis tikai maskē problēmas.

Rhino Gold Gel aprakstu:

  • Palielina garumu par 30-40%.
  • Palielina biezumu par 25-35%.
  • Palīdz ātrāk iegūt cietu erekciju.
  • Pagarina dzimumaktu līdz 2 stundām.
  • Ļauj veikt 5–7 dzimumaktus naktī.
  • Uzlabo reproduktīvo funkciju un spermas aktivitāti.
  • Novērš impotenci.
  • Uzlabo asinsriti un uzlabo dzimumlocekļa asinsvadu un corpora cavernosa stāvokli.

Kā lietot Rhino Gold Gel Latvija:

Pirms procedūras ieejiet dušā vai izskalojiet dzimumlocekli zem silta ūdens. Izspiediet no tūbiņas nelielu daudzumu aktīvā gela un uzklājiet uz dzimumlocekļa virsmas. Izklājiet plānā, vienmērīgā kārtā visā garumā un maigi iemasējiet ar progresīvām pirkstu kustībām. Atstājiet, līdz pilnībā uzsūcas. Atkārtojiet procedūru 2 reizes dienā: no rīta un pirms gulētiešanas. Ieteicams arī papildus uzklāt želeju 30 minūtes pirms dzimumakta, lai stiprinātu erekciju un palielinātu dzimumtieksmi.

Eksperti apgalvo, ka tuvākajā nākotnē tas sāks pārdot Rhino Gold Gel aptieka, taču tas var izraisīt nopietnu produkta cenas pieaugumu. Līdz šim ražotājs pārdod tieši, pieņemot pasūtījumus no klientiem, izmantojot oficiālo tiešsaistes veikalu. Jums ir iespēja iegādāties Rhino Gold Gel pirkt Latvijā un saņemt šo produktu līdz jūsu durvīm.

Katram pircējam tiek garantēta pilnīga darījuma konfidencialitāte un aizsardzība pret informācijas izpaušanu par iepakojuma saturu. Neviens no piegādes darbiniekiem nezinās, kas atrodas kastē. Jūs varat saņemt Rhino Gold Gel pasūtīt tikai tad, ja esat pilngadīgs!

Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas un ievērojiet visus drošības pasākumus. Šis produkts pieder bezrecepšu kosmētikas grupai, un to nevar izmantot, lai aizstātu noteikto ārstēšanu. Rhino Gold Gel piegāde tiek pārvadāti visā valstī 72 stundu laikā. Ja vēlaties, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

Atlaide -50% visiem tiešsaistes klientiem! Izmantojiet savu iespēju pasūtīt preci visrentablākajā laikā par Rhino Gold Gel cena!